TRÓJOKA ISTOTA

Przed Wami nieznana forma energii, która wydostała się z wnętrza ziemi. Z samego jądra ziemskiego przybyła trójoka istota która ogłasza o istnieniu podziemnego miasta oraz żyjącego tam wielkiego koguta, który kontroluje całą rzeczywistość na powierzchni ziemi. Istota została odnaleziona na pustyni gdzie wieje tylko pustynny wiatr.

KRÓL i ŻOŁNIERZE

Król zgromadzenia marności i biedy zebrał swych elitarnych cygańskich żołnierzy na odprawienie rytuałów przyzwania trójokiej istoty. Teraz razem z muzyką wędrują przez świat głosząc nauki. Ich mądrości słychać tylko ciemną nocą.

PRAWDY

Wierni, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w spotkaniu nauczającym proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem koncertów ogłoszonym na podanych stronach przekazu. Na spotkaniu zostaną ukazane prawdy istnienia. Owe prawdy zostaną ukazane w formie muzycznej pochodzą one od doskonałego koguta mistrza podziemi, alchemika wymiarów, ptaka światłości i ciemności, bogactwa i marności, prawdy i sumienia, odkupienia i zbawienia. Muzyka odebrana w skupieniu przyniesie trwałą zmianę umysłową, która w ostatecznej formie doprowadzi do zestrojenia jaźni czyli ostatecznego odkrycia.

NAUKI

Czas trwania nauk w zależności od stopnia mocy trwa od jednej do dwóch godzin ziemskich. Po skończonym kursie adept otrzymuje dostęp do wyższych wymiarów uprawniających do ubiegania się o dalsze stopnie wtajemniczenia.

Wydane uprawnienie jest honorowane w całym wszechświecie.

Usługi – wykonywane podczas zgromadzeń:

  • Oczyszczanie szlaków astralnych
  • Zabezpieczanie przed czarną magią i wampiryzmem
  • Uwalnianie od myślokształtów demonicznych
  • Przesyłanie uzdrawiającej energii na odległość

Niech siła Koguta, Słońca, Księżyca oraz Jądra Ziemi będzie z Wami!